Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Русский язык РУС
Українська мова УКР
Отзывы
Главная Фото Видео Услуги Аппаратура Календарь Контакты Отзывы
Статьи
Назад Як правильно вибрати весільного фотографа (укр). 03:37:10 23/05/2010
Фотографія - це захоплене в полон переживання,
фотокамера - інструмент, що дозволяє їм оволодіти!

Фотографія - це як би фрагмент реальності, який здатний відобразити і мати у своєму розпорядженні будь-яка людина.

Завжди цікаво переглядати старі альбоми, поринаючи в минуле і згадуючи найяскравіші моменти свого життя. Фотографії перейдуть у спадок нашим дітям і онукам, і колись у далекому майбутньому правнучка, дивлячись весільні фотографії своєї бабусі, буде захоплюватися нею.

Це буде потім ..., а зараз перед Вами стоїть дилема кого вибрати з величезної кількості весільних фотографів та операторів.

Начебто просте запитання - подивіться ту чи іншу зйомку, виберіть, що Вам до душі, - і несіть аванс. Але тут-то все і починається ...

Справа в тому, що все залежить від того, що Ви хочете отримати в результаті? Просту репортажну зйомку де фотограф Вас ні разу не потурбує, а буде знімати в живу, ловити цікаві моменти (у підсумку, ні однієї постановки, жодного портрета). А з іншого боку Весілля - це класика жанру, як без портретів і постановочних сцен? Є й зворотний бік медалі - «Щічка до щічки», «обійміться», «букетик нижче - букетик вище» - хіба вам не знайомі ці солоденькі до нудоти слова, і в підсумку ті, хто з фотографії, як на паспорт, особи?

Ось Вам і дилема! З одного боку - фотограф на весіллі - не просто «обслуговуючий» персонал, найнятий за певну плату. Ні, це - запрошений художник, якому Ви довірили себе, і в підсумку свої спогади та враження про сам щасливому дні у Вашому житті! З іншого боку, якщо цей «художник» буде примхливим, вимагати до себе зайвої уваги, трохи що відразу збиратися йти посередині свята (а таке, на жаль, теж зустрічається), - навіщо питається таке «творчість»?

Я в свою чергу намагаюся знайти підхід до кожної пари, бути гуманістом, любити людей, намагаючись розкрити в день весілля, все краще, що в них є, торкнутися невидимі струни душі і зіграти на них. Як я вважаю, ніхто не дасть точної відповіді на питання - чого повинно бути більше «репортажу» або постановочного фото, ч / б картини або кольоровий. Всі переваги суто індивідуальні. Я вважаю, що фотографія в першу чергу повинна подобатися замовнику! (З огляду на його переваг). І не малу роль грає використовувана апаратура, для здійснення художнього задуму професіонала. Адже не дарма професіонали купують фотоапарати і светосільную оптику (бюджет якої часто перевищує 5000-10000 доларів). Все це складові вдалого знімка.

Весільний фотограф або оператор зобов'язаний володіти ними досконало! Адже він як і сапер не має права на помилку - загублений кадр не повернеш, вінчальну сукню одягається раз, другої спроби не буде.

Ну і звичайно потрібно обов'язково зустрітися і подивитися на роботи. Причому попросити показати не окремі «шедеври», що взяті з різних весіль, а кілька весіль в цілому, щоб оцінити професіоналізм і фантазію фотографа цілком. Ну і спробувати встановити контакт. Адже фотограф людина-«художник», який вкладає душу в кожну свою роботу, і, знайшовши спільну мову з ним, вам буде легше донести свої побажання і природно оцінити його можливості.

Вибирайте серцем, але не втрачайте здоровий глузд. Це як вибір машини, квартири, речі - побачив, і зрозумів ось воно - моє! І душа лежить і грошей вистачає.

   
ADMIN